Aydanaya.com Nedir?

Aydanaya.com, her ay kapınıza farklı kategorilerde ürün ve hizmetleri getiren, yani abonelik modeliyle çalışan e-ticaret sitelerini toplu olarak görebileceğiniz bir platformdur.

Bu platformda yiyecek-içecekten kişisel bakıma, hobilerden giyim-aksesuara, bebek-çocuktan evcil hayvana, sanattan spor-sağlığa pek çok farklı kategoride hayatınızı kolaylaştıracak ve keyiflendirecek ürün ve hizmetleri inceleyebilir, siteler hakkında değerlendirme ve yorum yapabilir veya başka müşterilerin yorumlarını okuyup fikir sahibi olabilirsiniz. Keyifli okumalar ve alışverişler dileriz!

newsletter-icon

Aydanaya.com’daki en son güncellemelerden ve kampanyalardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!


Abonelik kutunuzu nasıl oluşturacağınızı mı araştırıyorsunuz?   İletişime Geç 

Aydanaya Nasıl Çalışır

1

İnceler, seçer ve listeleriz

Sizin için farklı kategorilerde hayatınızı kolaylaştıracak ve keyiflendirecek farklı kategorilerdeki abonelik e-ticaret sitelerini inceler, seçer ve listeleriz.

2

Değerlendirme ve yorumları toparlarız.

Aradığınız kategorilerde size en uygun siteyi bulmanız için müşteri değerlendirmelerini ve yorumlarını toparlarız.

3

Sitelere yönlendiririz.

Beğendiğiniz ürün ve hizmetlere abone olabilmeniz için sizi sitelere yönlendiririz.

SSS

Benim de abonelik e-ticaret sitem var, Aydanaya’da listelenmesi için ne yapmalıyım?

Bizimle destek@aydanaya.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Gelen başvuruları değerlendirip, uygun olanları en kısa süre içinde yayına alırız.

Aydanaya’da listelenen abonelik e-ticaret siteleri hakkında nasıl daha detaylı bilgiye sahip olabilirim?

Aydanaya’da her sitenin kendi sayfasında bulunan “siteye git” butonuna tıkladığınızda siteye yönlendirilirsiniz. Sitede, sunulan ürün, hizmet, fiyatlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, sıkça sorulan sorular bölümünden sorularınızın cevabını bulabilir, destek için site yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Aydanaya’da listelenen abonelik e-ticaret sitelerine nasıl abone olabilirim?

Aydanaya’da her sitenin kendi sayfasında bulunan “siteye git” butonuna tıkladığınızda siteye yönlendirilirsiniz. Sitede bulunan “abone ol” butonlarına tıklayıp, abone olmak istediğiniz ürün/hizmeti, abonelik planını seçip, adres, fatura ve ödeme bilgilerinizi girerek kolayca abone olabilirsiniz.

Aydanaya’da listelenen abonelik e-ticaret siteleri hakkında nasıl yorum yapabilir veya yazılan yorumları okuyabilirim?

Aydanaya’da her sitenin kendi sayfasında bulunan “yorum yaz” ve “yıldızlı değerlendirme” bölümlerinde abonesi olduğunuz siteyi değerlendirebilir; “yorumlar” bölümünden sitelerin mevcut veya geçmiş abonelerinin yaptığı yorumları görebilirsiniz.

Ben de abonelik e-ticaret sitesi kurmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Siz de kendi abonelik e-ticaret sitenizi kurmak veya mevcut işinizin abonelik kanalını hayata geçirmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Sizinle 1 iş günü içerisinde iletişime geçeriz.


İletişime Geç

Aydanaya.com bir Startsub markasıdır. Startsub ile iletişime geçmek için info@startsub.com’a e-posta gönderebilir veya Startsub.com anasayfasındaki formu doldurabilirsiniz. 1 iş günü içerisinde size geri döneriz.