Aydanaya.com Nedir?

Aydanaya.com, her ay kapınıza farklı kategorilerde ürün ve hizmetleri getiren, yani abonelik modeliyle çalışan e-ticaret sitelerini toplu olarak görebileceğiniz bir platformdur.

Bu platformda yiyecek-içecekten kişisel bakıma, hobilerden giyim-aksesuara, bebek-çocuktan evcil hayvana, sanattan spor-sağlığa pek çok farklı kategoride hayatınızı kolaylaştıracak ve keyiflendirecek ürün ve hizmetleri inceleyebilir, siteler hakkında değerlendirme ve yorum yapabilir veya başka müşterilerin yorumlarını okuyup fikir sahibi olabilirsiniz. Keyifli okumalar ve alışverişler dileriz!

Aydanaya Nasıl Çalışır?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod.

S.S.S.

Benim de abonelik e-ticaret sitem var, Aydanaya’da listelenmesi için ne yapmalıyım?

Bizimle destek@aydanaya.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Gelen başvuruları değerlendirip, uygun olanları en kısa süre içinde yayına alırız.

Aydanaya’da listelenen abonelik e-ticaret siteleri hakkında nasıl daha detaylı bilgiye sahip olabilirim?

Aydanaya’da her sitenin kendi sayfasında bulunan “siteye git” butonuna tıkladığınızda siteye yönlendirilirsiniz. Sitede, sunulan ürün, hizmet, fiyatlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, sıkça sorulan sorular bölümünden sorularınızın cevabını bulabilir, destek için site yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Aydanaya’da listelenen abonelik e-ticaret sitelerine nasıl abone olabilirim?

Aydanaya’da her sitenin kendi sayfasında bulunan “siteye git” butonuna tıkladığınızda siteye yönlendirilirsiniz. Sitede bulunan “abone ol” butonlarına tıklayıp, abone olmak istediğiniz ürün/hizmeti, abonelik planını seçip, adres, fatura ve ödeme bilgilerinizi girerek kolayca abone olabilirsiniz.

Aydanaya’da listelenen abonelik e-ticaret siteleri hakkında nasıl yorum yapabilir veya yazılan yorumları okuyabilirim?

Aydanaya’da her sitenin kendi sayfasında bulunan “yorum yaz” ve “yıldızlı değerlendirme” bölümlerinde abonesi olduğunuz siteyi değerlendirebilir; “yorumlar” bölümünden sitelerin mevcut veya geçmiş abonelerinin yaptığı yorumları görebilirsiniz.