Nasıl çalışır?

Kahvelerini Seç

12 farklı yörenin %100 Arabica kahve çekirdeklerden damak zevkine uygun olanları seç

Paketini Oluştur

Ofiste kaç kişi var? Kahve tiryakiliği ne alemde? Ne sıklıkla siparişin gelsin istersin?

Keyfini Çıkart

Taze kavrulmuş, paketlenmiş kahvelerin her ay otomatik olarak ücretsiz kargo ile ofisinde

Kahvenizi nasıl seversiniz?

Güçlü? Dengeli? Yoksa hafif mi? Her çalışanın damak zevkine uygun kahveyi bulabileceğiniz 12 farklı %100 Arabica single origin yöresel kahveler arasından seçimlerinizi yapabilir, her çalışanı mutlu edebilirsiniz.

Seçtiğiniz kahvenin tadını beğenmediniz mi? Bir sonraki ayın siparişinden önce tek tıkla farklı bir kahve seçebilirsiniz.

Paketini oluştur

%30 indirim ile her büyüklükteki ofisler için uygun paketler 

1 kg’lık ambalajlardan farklı kahve seçenekleriyle toplamda 3kg ile 20kg arası paketler oluşturabilirsiniz. 

296 ₺/ay ‘dan başlayan fiyatlarla

Paketini Oluştur

Mutlu ofisler

S.S.S.

Abonelik nedir?

Abonelik, satın aldığın ürünlerin tercih ettiğin düzenli aralıklarla otomatik olarak sipariş oluşturarak, kapına teslim edilmesidir.

Her siparişimden önce bilgilendirme yapılır mı??

Üyelik oluşturduğunuz email adresine her sipariş tarihinden 1 gün önce, kartınızdan çekilecek tutar ve kahve tercihlerinizi içeren bir bilgilendirme maili atılır. Dilerseniz paketteki kahve tercihlerini sipariş öncesinde değiştirebilirsiniz.

Abonelik, satın aldığın ürünlerin tercih ettiğin düzenli aralıklarla otomatik olarak sipariş oluşturarak, kapına teslim edilmesidir.

Aboneliğimi iptal edebilir miyim?

Abone olduğun üründen memnun değil misiniz? Aboneliğiniz için herhangi bir taahhüt ya da cayma bedeli yoktur. Dilediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal etmek ise çok kolay. Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra “Abonelikler” sayfasına gidip iptal etmek istediğin aboneliğinde “Düzenle” butonuna bas. Açılan sayfada “Aboneliği İptal Et” butonuna basıp onay verdiğinde aboneliğin iptal edilecektir. 

Abonelik, satın aldığın ürünlerin tercih ettiğin düzenli aralıklarla otomatik olarak sipariş oluşturarak, kapına teslim edilmesidir.

Aboneliğimi erteleyebilir miyim?

Aydanaya.com’da aboneliklerinin sipariş tarihini istediğin gibi düzenleyebilirsin.

Elindeki ürünler tahmininden önce tükendiyse veya o hafta beklentinin altında tükettiğin için biraz daha geç ürünlerinin gelmesini istiyorsan sipariş yenilenme tarihinde değişiklik yapabilirsin. Abonelik yenilenme tarihini ürünün gelmesini istediğin tarihe göre erteleyebilir veya öne alabilirsin.

Bunu yapmak için, hesabında “Abonelikler” başlığı altındadeğiştirmek istediğinin ürün üzerine tıkla. Açılan sayfada ”Bir sonraki sipariş tarihinde” yer alan opsiyonlar arasından canının istediği tarihi seçerek özgürce aboneliğini kontrol edebilirsin.

Dikkatli ol; “bir sonraki sipariş tarihi” aboneliğin için ödeme yapacağın tarihi işaret ediyor.

Abonelik, satın aldığın ürünlerin tercih ettiğin düzenli aralıklarla otomatik olarak sipariş oluşturarak, kapına teslim edilmesidir.

Neden abone olmalıyım?

Abone kaldığın sürece iyi kahve için indirimli fiyatlardan yararlanırsın. Ofiste kahve bitti derdine son vererek operasyonel yükünüz hafifler ve siparişleriniz tercih ettiğiniz aralıklarda ofisinize ücretsiz kargo ile teslim edilir.

Kahvenin tadını beğenmezsek ne olur?

Tercih ettiğin kahvenin tadı çalışanlar tarafından beğenilmedi mi? Hiç sorun değil! Bir sonraki siparişinde kahve tercihlerini kolayca değiştirebilirsin. Nasıl mı?

Hesabında “Abonelikler” başlığı altında ürün özelliğini güncellemek istediğin aboneliğinin ürün adına tıkla. Değişiklerini yaptıktan sonra “Kaydet” butonuna bastığında güncelleme gerçekleşecektir.

Öğütme seçenekleri var mı?

Kahvenizi demleme yönteminize uygun olarak 10 farklı öğütme şekli: Filtre Kahve, Espresso, Cold Brew, Chemex, AeroPress/MokaPot, French Press, Syphon, Hario, Türk Kahvesi ya da Çekirdek olarak alabilirsiniz. Colombia kahveniz ile filtre kahve, Cuba kahveniz için ise French Press mi kullanmak istiyorsunuz? Hiç sorun değil farklı kahveleriniz için farklı öğütme şekli isterseniz sipariş notunuza yazmanız yeterli

Kahveler hangi marka?

Tüm kahveler Moliendo markasıdır. Moliendo’nun kuruşu hikayesi için tıklayınız.

Hangi ödeme yöntemini kullanabilirim?

Ödemeler için kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Ödemelerim kredi kartı ekstresinde nasıl gözükür?

Kart ekstresinde ve hesap özetinde Aydanaya.com üzerinden yapılan alışverişler WIRECARD-AYDANAYA olarak gözükecektir.

Kredi kartı bilgilerim güvende mi?

Aydanaya.com kart bilgilerinizi bilmez. Kredi kartı bilgileriniz BDDK lisansına sahip Wirecard tarafından PCI DSS standardlarına uygun olarak güvenle saklanır.  Aydanaya.com sadece abonelik işleminiz için güvenli SSL bağlantıları üzerinden işlem yapar.

Biliyor muydun?

1 kilogram kahveden yaklaşık 100 fincan kahve içebilirsiniz 

Kahvenizi demleme yönteminize uygun olarak 10 farklı öğütme şekli: Filtre Kahve, Espresso, Cold Brew, Chemex, AeroPress/MokaPot, French Press, Syphon, Hario, Türk Kahvesi ya daÇekirdek olarak alabilirsiniz. Colombia kahveniz ile filtre kahve, Cuba kahveniz için ise French Press mi kullanmak istiyorsunuz? Hiç sorun değil farklı kahveleriniz için farklı öğütme şekli isterseniz sipariş notunuza yazmanız yeterli