Çocuklar İçin En İyi 3 Kutu

Eski görüşlerin aksine günümüzde zekanın tek bir çeşit olmadığı, müziksel, bedensel, görsel, sözel gibi farklı türlere ayrıldığı kabul ediliyor. Zekanın sabit olmadığı, çeşitli yöntemlerle sınırlarının genişletilebildiği de bir gerçek. Çocuklarınız içinse bunu yapmanın en iyi yollarından biri oyun oynamak. Hem öğreten hem de eğlendiren bu aktiviteler bir yandan çocuğunuzla aranızdaki iletişimi de kuvvetlendiriyor. Siz de çocuklarınızla bu keyfi paylaşmak istiyorsanız seçtiğimiz 3 kutuya göz atın:

Brainplus Box

Yazarlık, oyun, bilim, ritim, kil, origami, robot, mutfak ve yabancı dil atölyelerinin yanı sıra masal ve zeka oyunları gibi pek çok eğlenceli ve eğitici aktivite Brainplus Box’ta toplanıyor! Siz de Brainplus Box’a üye olun, 2-13 yaş arası çocuklara çoklu zeka kuramına göre hazırlanmış aktivite kutuları ayda 69.00 tl’ye kapınıza gelsin.

Kağıt vs.

İçinde el işi, boyama, hamur modelleme gibi pek çok farklı aktiviteyi bulabileceğiniz Kağıt vs., hem çocuklar hem de yetişkinler için keyifli ve öğretici bir deneyim sunuyor. Kağıt vs.’nin her hafta yaptığı canlı yayınları takip ederek projeleri çocuğunuzla beraber tamamlayabilirsiniz. Her ay sabırsızlıkla bekleyeceğiniz bu kutuya 49.00 tl ödeyerek abone olabilirsiniz.

Pakolino


Pakolino; her ay farklı bir temaya ait 3 farklı aktivite, tema dergisi ve gerekli tüm malzemeleri ayda 39.00 tl’ye kapınıza gönderiyor. Bu özel kutu; çocuğunuzun okul öncesi eğitimde gelişimi önemli olan küçük motor kasları, büyük motor kasları, keşfetme, yaratıcılık, araştırma, dil ve duygusal gelişim olmak üzere 7 temel alanı düzenli tekrar ile pekiştirmesine destek veriyor.