Kişilik Tipinize Uygun Kutular    

Nasıl bilgi ediniriz? Karar verme mekanizmamız nasıl çalışıyor? Hayat enerjimizi nereden alıyoruz? Başladığımız işi sonuçlandırmak bizim için ne kadar önemli? Tüm bu sorulara verdiğimiz cevaplar, kişiliğimizin belirlenmesinde önemli rol oynuyor. Kişilik tipleri üzerine odaklanan pek çok farklı psikoloji testi var ama temelde insanların içedönük (introvert) ve dışadönük (extrovert) olmak üzere ikiye ayrıldığını söyleyebiliriz.

İçedönük kişiler genellikle hayalperest, yaratıcı, hırslı ve kararlı olarak tanımlanır. Yalnızlığı severler, yalnız kaldıkları süreyi iç gözlem yapmak ve kendilerini geliştirmek için kullanırlar. Dışadönük insanlar ise kalabalık arkadaş gruplarıyla vakit geçirmekten, sosyal aktiviteler organize etmekten hoşlanırlar. İlgi merkezi olmak onlar için önemlidir.

Peki siz hangi kişilik tipine sahipsiniz? Bu sorunun doğru yanıtını bulduktan sonra farklı kişilik tiplerine özgü yaptığımız kutu listesine göz atın:

İçedönüklere:

Kutu Bahane

Kendiyle baş başa kalmak ve entelektüel anlamda kendini geliştirmek içedönük kişiler için büyük önem taşıyor. Dolayısıyla içedönükleri tanımlayan en iyi sıfatlardan biri genelde “kitapkurdu” oluyor. Eğer sizin de en iyi dostlarınız “kitap ve kahve” ise Kutu Bahane tam size göre! 59,90tl’ye üye olabileceğiniz Kutu Bahane; beğendiğiniz türde özenle seçilmiş bir kitap, farklı kıtalardan gelmiş bir paket taze kahve, kolaylıkla ulaşamayacağınız atıştırmalıklar ve konsepti tamamlayan kullanışlı ürünleri her ay kapınıza getiriyor. Size ise tüm bunların keyfini çıkarmak kalıyor!

Yetenekli Kutu 

Kendini daha yakından tanımak isteyenlerin yardımına Yetenekli Kutu koşuyor. Spordan sanata, yabancı dillerden teknolojiye, DIY’den (kendin yap) el işlerine yepyeni deneyimler sunan Yetenekli Kutu, yeteneklerinizi ortaya çıkarmanız ve yeni hobiler kazanmanız için teşvik ediyor. Aylık abonelik modeliyle her ay 89.00tl’ye üye olabileceğiniz Yetenekli Kutu, hayatınızı renklendirecek.

Dışadönüklere:

Kutu Kutu Moda

Dışadönük kişiler için vazgeçilemez bir tutkudur moda… Yeni tasarımları ve tarzları denemekten çekinmezler. Siz de modayı yakından ve heyecanla takip edenlerdenseniz Kutu Kutu Moda’yı çok seveceksiniz. İçinde kıyafet, takı, aksesuar, dekoratif eşya gibi çeşitli ürünlerin yer alan, sürpriz kutu konsepti ile tatlı bir heyecan yaşatan Kutu Kutu Moda’ya, aylık 44.90tl’ye abone olabilirsiniz.

Cozzy Beauty-Cozzy Box

Kişisel bakımına önem veren kadın ve erkekler için her detayıyla hazırlanan Cozzy Beauty ve Cozzy Box, kozmetik ve aksesuar dünyasındaki farklı ürünleri denemekten hoşlananlara hitap ediyor. Özenle seçilmiş kozmetik ürünler ve aksesuarlar içeren aylık sürpriz kutu servisine abone olmak için 39.00tl ödemeniz yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir