Köpek Severlerin Takip Etmesi Gereken 4 Site

İnsanların en yakın dostları olan köpeklerle ilgili her gün yeni bir internet sitesi açılıyor. Kiminin ürün sattığı, kiminin de deneyimlerini paylaştığı bu sitelerden takip etmeniz gerekenleri sıraladık:

I Heart Dogs

Köpeklerin ihtiyacı olabilecek her şeyi satın alabileceğiniz I Heart Dogs, sağlık problemleri ve eğitime dair ipuçları da sunuyor. Diğer köpek sahipleriyle iletişime geçebileceğiniz forumlar da bulunduran bu sitenin Facebook’ta 3.7 milyon beğenisi, Twitter’da da 17 bin takipçisi var.

Life with Dogs
“Köpek dünyasından haberler” veren Life with Dogs, bilgilendirici içeriklerin yanı sıra eğlenceli videolarıyla da öne çıkıyor. Eğer siz de saatlerce komik hayvan videoları izleyebilenlerdenseniz bu site tam size göre! Üstelik sitede sevimli köpeğinizin fotoğraflarını yükleyebileceğiniz bir galeri de mevcut.

Adopt a Pet

Kuzey Amerika’nın kâr amacı gütmeyen en büyük evcil hayvan evlat edinme sitesi Adopt a Pet, binlerce insanı en iyi dostlarıyla tanıştırdı. Yuva bulmayı bekleyen köpeklerin kayıt edildiği sitede lokasyon, cins, yaş, boyut ve cinsiyet gibi özellikleri seçebiliyor ve bu özelliklere uyan köpeklerden size en uygun olanını evlat edinebiliyorsunuz.

DogTipper

Köpekle seyahatin püf noktaları ve en sevimli köpek ürünlerine dair bilgilerin bulunduğu DogTipper, şimdiye kadar 33 seyahat ve evcil hayvan üzerine kitap çıkaran Paris Permenter ve John Bigley çiftinin bir projesi.

Eğer sizin de en yakın arkadaşınız köpeğinizse, Havhav ailesine katılarak onu birbirinden lezzetli ödül mamaları, sağlık ürünleri, aksesuarlar ve özel oyuncaklarla mutlu edebilirsiniz. 39’ye abone olabileceğiniz Hav Hav, tüm bunları her ay kapınıza kadar gönderiyor.

HEMEN ABONE OL