Birkaç küçük detay

1. Satış Sözleşmemiz

Hukuksal olarak bir “Mesafeli Satış Sözleşmesi” sunmamız zorunlu ancak biz kimseyle aramızda mesafeler olsun istemiyoruz.

Satın alma sayfamızda bir sözleşme göreceksin. Ancak bu sözleşme sadece zorunluluktan. Yoksa nasıl istersen öyle olsun. Aldığını beğenmezsen bize söyle, istersen iade edelim, istersen yenisini gönderelim. Aramızda böyle konuların lafı bile olmaz.

2. Üyelik Sözleşmemiz

Çünkü bizimle dialog kurun istiyoruz.

Üye olurken bir üyelik sözleşmemiz var. Çünkü:

Bir gün yeri gelir de seni arayıp hal hatır sorarız; bir gün indirim yapar da bunu sana haber vermek ister, e-posta atarız; ilgini çekebileceğini düşündüğümüz yeni bir ürün eklersek onu seninle paylaşırız diye.

Bunları yapabilmek adına izin vermeni istiyoruz sadece. İstemezsen de söylersin, hiç sorun değil sessiz, sedasız çekiliriz köşemize.

3. Gizlilik Politikamız

Tabii ki hepsi aramızda kalacak.

Bilgilerini bizden başka kimsenin kullanmayacağına emin ol. Sipariş verdiğin zaman ürünün sana ulaşması için adres bilgilerini mecburen satıcılarımızla paylaşıyoruz. Yoksa sana ürünlerini ulaştıramayız. Ama bunun dışında e-posta adresini, telefonunu, adresini başka kimseye vermeyeceğiz.

Kart bilgilerini zaten biz bile bilmiyoruz. Bilmediğimiz konularda da konuşmayı sevmiyoruz. O bilgilerin hepsi BDDK’nın (Bankaları denetleyen kuruluş) sanal bilgi kasalarında tutuluyor. Bizi de zaten hiç ilgilendirmiyor.

Olur da bir gün hiçbir bilginin bizde bulunmasını istemezsen bize söylersin, onları kimsenin bulamayacağı şekilde ortadan kaldırırız hemen.

Aramız bozulmasın, sözümüzü tutalım, hayatını kolaylaştıralım; başka bir gayemiz yok.