Aydanaya Hakkında

Aydanaya.com, sağlıklı, yerel ve sürdürebilir ürünleri üreticileri ile üyelerini güvenle buluşturmak için kurulmuş bir pazar yeridir. 

“Marketlerdeki ürünlerin içeriği güvenmesi zor, çoğunlukla lezzetsiz ve doğal değil. Güvenilir, damak tadıma uygun, kaliteli ürün arayışındayım” diyorsan Aydanaya Kulübüne hoşgeldin!

Kolay ulaşamadığınız ürünler, güvenilir tek hesap altında her ay kapınızda.

Üyelik sistemi ile düzenli gelmesini istediğiniz ürünler, tek hesap altında ücretsiz kargo ile tercihine göre ister her ay istersen senin seçtiğin düzenli aralıklarla kapına gelir.

Ürünlerin arkasındaki üretici hikayelerini değerlerimiz doğrultusunda özenle seçiyor ve mutlu hizmet anlayışıyla üyelerimiz ile buluşturuyoruz.

Üyelerimize özen gösterir, şeffaf olarak düzenli bilgilendirmeler yapar ve her soru ve her sorunuzu için geri dönüş yaparız. 


Sadece İstanbul değil, Türkiye’nin neresinde olursan ol, ihtiyacın olan şeyin en iyisini düzenli aralıklarla kapına kadar getiririm.


Aydanaya üyeleri işini bilir. #isinibilir


 

SAĞLIKLI

Sağlıklı yaşamın ilk adımının tükettiğimiz gıda ile başladığını biliyoruz. Aydanaya’da yer alan bütün gıda ürünleri doğal ve organik üretim yapan üreticilerden. Özenle üretim süreçlerini öğreniyoruz, sadece sağlık getireceğine inandığımız ürünleri seçkimize ekliyoruz.  

YEREL

Yerli üreticinin ürettiği ürünün kalitesine inanıyor ve destekliyoruz, nihai ürünün arkasındaki üretici hikayeleriyle beraber en iyi ürünü yerinden tedarik ediyor ve sizler ile buluşturuyoruz. Seçtiğimiz üreticilerin, üretim sürecinde adil üretim sağlandığından sizin için emin oluyoruz.

GÜVENİLİR

Üreticiye, tüketiciye ve doğaya saygılıyız. Herhangi bir mağduriyette biz sizlerden daha çok üzülüyor ve telafi etmek için şevkle çalışıyoruz. Aydanaya ile yaşadığınız her deneyimin sizi mutlu etmesini ve hayatınızı kolaylaştırmasını amaçlıyoruz.

App Store'dan İndirin
Google Play'den Alın