Zahmetsiz Alışveriş

Hayatta en değerli şey zaman, kendinize bir iyilik yapın abone olun ve süpermarket alışverişinden kurtulun. Hayata daha çok zaman kalsın. Aboneliğini dilediğin zaman ertele ya da iptal et. Taahhüt yok! Cayma bedeli yok!

Mutlu Müşteri

Kaliteli müşteri hizmeti anlayışı ile her türlü sorunuza cevap vermek ve her türlü sorunuza çözüm olmak için gece gündüz çalışan, yaptığı işi tutkuyla yapan bir ekibiz. Mutlu müşteri deneyimi ilk önceliğimiz.

Güvenli Ödeme

Aydanaya kredi kartı bilgisi saklamaz. BDDK lisanslı global firma Wirecard Ödeme Sistemleri tarafından kredi kartı bilgilerin şifrelenerek saklanır ve sadece aydanaya.com sitesi üzerindeki abonelik işlemleri için kullanılır. 

Koşulsuz İade

Oldu da fikriniz mi değişti, ödemesini yaptığınız ürünü istemiyor musunuz? Hiç sorun değil, 48 saat içinde tek tıkla koşulsuz iade. Tüm otomatik siparişler için bir gün öncesinden müşteri bilgilendirmesi ile her zaman tam şeffaflık.

Yeni nesil online alışverişin tek adresi Aydanaya.com’a üye olanlar tekrarlı tüketimleri için abone olarak hem vakitten hem de nakitten tasarruf sağlıyorlar. Sen de zahmetsiz alışveriş için ABONE OL ABONE | VAKİT NAKİT CEBİNDE. Şu hayatta en değerli şey zaman. İyi bir film izlemek, bir kitap okumak, sağlık için spor yapmak ya da arkadaşlarınla vakit geçirmek varken süpermarket rafları arasında kaybolma. Çocuğun için, sağlığın için, güzellik için hayata daha çok zaman ayır. Evde ne bitti derdine son! Hiç tuvalet kağıdına tam ihtiyacın olduğu anda bittiği oldu mu? Aydanaya ile bu derde son. Tuvalet kağıdına abone ol, tam bitti derken kapına gelsin. Hem de her zaman kargo ücretsiz. Sen bebeğinle vakit geçir, bebek bezi siparişlerin otomatik gelsin. Her dönem öncesi tek tıkla bez bedenini güncelleyebilirsin. Diyelim ki bu ay bebek bezi henüz bitmedi mi? Siparişini tek tıkla istediğin gün kadar ertele. Bu ay evde değil yazlıkta mısın? Tek tıkla adresini güncelle siparişin yazlığına gelsin ve yanlış duymadın yine ücretsiz kargo ile.

Aydanaya.com nasıl çalışır? Herhangi bir üyelik ücreti vermeden, sadece e-posta ile üyelik oluşturarak aydanaya.com’a üye olabilirsin. Düzenli olarak almak istediğin ürünlere abone olarak her dönem ücretsiz kargo ile tam zamanında istediğin ürün kapına gelir. Her dönem otomatik oluşan siparişlerin için mobil uygulamadan bildirim ve e-posta yoluyla haberdar olursun. Dilersen o dönemi erteleyebilir, dilersen ürün özelliklerini tek tıkla güncelleyebilirsin. Aydanaya ile hayat çok kolay! IOS ve Android marketlerden mobil uygulamayı indirebilir ve bildirimler ile aboneliklerini kolaylıkla yönetebilirsin.