Mutlu çalışanların adresi Aydanaya Ofis. Çalışan memnuniyeti yaratmak için daha sağlıklı daha kolay ve daha hesaplı ofis alışverişi için Aydanaya Ofise abone ol, siparişlerin her ay otomatik olarak ofise gelsin.

-%15
60,00 50,95

İhtiyacınızı BİZE YAZIN

Dispenser kağıt havludan, A4 kağıda, el sabunundan karton bardağa ofis içi tüm ihtiyaçların için otomatik teslimat çok yakında hizmetinizde.

Her ay sipariş vermek ile uğraşmadan %40’a varan sabit fiyat avantajı ile abone olun.

İHTİYACINIZI BİZE YAZIN

Mutlu çalışanların adresi Aydanaya Ofis. Çalışan memnuniyeti yaratmak için daha sağlıklı daha kolay ve daha hesaplı ofis alışverişi için Aydanaya Ofise abone ol, siparişlerin her ay otomatik olarak ofise gelsin.

Aydanaya Ofis

Mutlu çalışanların adresi Aydanaya Ofis. Çalışan memnuniyeti yaratmak için daha sağlıklı daha kolay ve daha hesaplı ofis alışverişi için Aydanaya Ofise abone ol, her ay siparişlerin otomatik olarak ofise gelsin.

Çalışanların mutluluğunu düşünüyorsan veya ofis ihtiyaçları ofisin için ciddi bir problemse, Aydanaya.com online market üzerinden kolayca tek bir tık ile halledebilirsin. Damak tadına uygun çeşitli kahve seçenekleri, herkesin damak tadına uygun seçilmiş sağlıklı atıştırmalıklar, ara öğünler ve çay çeşitleriyle her ay düzenli olarak ücretsiz kargo ile ofisine gelsin. Aydanaya Ofis ile daha sağlıklı daha hesaplı ve daha kolay alışveriş yaparak, çalışan mutluluğunu arttırabilirsiniz.

Aydanaya.com’da istediğin tüm ofis ihtiyaçlarına Abone Ol ve otomatik kapına gelsin.

Abonelik kontrolün tamamen senin elinde. Ofiste kişi sayınız arttığında veya çay tüketimininiz arttığında sipariş edeceğin çay miktarını değiştirebilirsin. Canın Kolombiya kahvesi yerine Etiyopya kahvesi çekerse tek tık ile kolayca değiştirmen mümkün. Kahveleriniz henüz bitmedi mi, her dönem sipariş öncesi gelen mobil bildirim ya da e-posta bildirimi ile siparişin öncesi yeni sipraişini erteleyebilirsin. Böylelikle, en iyi kahveler, üreticiden kavrulup taze olarak ofisine gelsin. Ofis çalışanları için en iyi kahve deneyimi sunmak istiyorsan doğru adrestesiniz. Geri kalan ofis alışverişi ihtiyaç listen için de bizimle iletişime geçebilirsin, istediğin zaman yardımcı olmaya hazırız.

Her ay tüm çalışanların mutlu edecek atıştırmalıklar Aydanaya Ofiste.

Herkesin damak tadına uygun ve tüm çalışanların severek tüketeceği 15 farklı tekli atıştırmalıktan oluşan pakette protein ve granola bar, bisküvi & kraker, cips, çikolata & gofret ve sağlıklı atıştırmalıklardan kategorilerinden her ay yenilenen ürün seçenekleriyle.

Ofiste iyi filtre kahve deneyimi Aydanaya Ofiste.

Tüm dünya kahvelerini sunan Moliendo kahve ile ofiste iyi kahveyi hesaplı olarak tüketebilirsiniz. Latin Amerika kahveleri, Afrika Kahveleri, Asya Pasifik kahvelerinden damak tadına uygun olan dilediğin kahveyi paketine ekleyebilir, her ay siparişinde farklı kahve tadımları da yapabilirsiniz. Ofiste iyi Filtre kahveyi daha hesaplı ve daha kolay sipariş için adresin Aydanaya Ofis.

Ofiste atıştırmalık bulundurmanın faydası nedir? Çalışanları düzenli olarak motive etmek ofis içindeki verimi arttırıyor. Ancak bu atıştırmalıkların içeriği tek tek sipariş vermek istediğinde oldukça uğraştırıcı bir işlem. Aydanaya.com’a abone olduğunda ise senin için özenle seçilmiş ithal veya yerli atıştırmalıklar ücretsiz kargo ile ofisine iletiyoruz. Böylelikle tek bir tık ile çalışanlarını mutlu edebilirsin.

Aydanaya.com ofis ihtiyaçları için en iyi online market.

Yeni nesil online alışverişin tek adresi Aydanaya.com’a üye olanlar tekrarlı tüketimleri için abone olarak hem vakitten hem de nakitten tasarruf sağlıyorlar. Her dönem otomatik oluşan siparişlerin için mobil uygulamadan bildirim ve e-posta yoluyla haberdar olursun. Dilersen o dönemi erteleyebilir, dilersen ürün özelliklerini tek tıkla güncelleyebilirsin.

Abonelik oluştur, en uygun fiyatlı ofis ihtiyaçları için seçilmiş ürünler otomatik olarak ücretsiz kargo ile ayağına gelsin. Yeni nesil online alışveriş devrini yakala! Abone ol Abone | Vakit Nakit Cebinde