Aydanaya.com ile e-ticaretin yeni çağı başladı!

Aboneli e-ticaret modeli ile müşteriyi bir kere kazanın, tekrarlı gelir elde edin.

Aboneli e-ticaret odaklı pazar yeri Aydanaya.com’a satıcı olarak katılmak çok kolay.

Hemen başvuru formunu doldurun sizinle iletişime geçelim.

Aydanaya.com

Aboneli e-ticaret nedir?

Aboneli e-ticaret modeli ile müşteriyi bir kere kazanın; tekrarlı sipariş alın.

Aboneli e-ticaret modeli, müşterilerinizin ürünlerinize “abone” olduğu bir satış modelidir. Tüketicilerin sık tükettiği ve belirli periyotlarda tekrar tekrar satın aldığı ürünler için geliştirilmiş yeni nesil bir e-ticaret sistemidir.

Geleneksel e-ticaretten farklı olarak, bu ay satışlar nasıl olacak kaygısı yaşamazsınız. Ürünlerinizi haftalık, aylık ya da çeyreklik gibi farklı dönemlerde sipariş almak üzere satışa sunar ve her dönem abonelerinize seçtikleri ürünleri düzenli olarak gönderirsiniz. Böylece sürekli büyüyen ve tahmin edilebilir bir satış grafiği elde edersiniz.

Aboneli e-ticaret neden avantajlıdır?

Uzun müşteri ömrü ve ortalama 9 kat fazla satış.

Aboneli e-ticarette, her satın alma için tüketicilerin yeniden ödeme bilgilerini girmeleri gerekmiyor; abone oldukları ürünlerden memnun kaldıkça siparişleri otomatik olarak oluşuyor ve tüketiciler zamandan tasarruf ederken, satıcılar (tedarikçiler) ise daha sürdürülebilir bir yapıda kârlılıklarını arttırabiliyorlar.

Satıcılar için geleneksel e-ticaret modeline kıyasla aboneli e-ticaret modelinin en temel faydaları:

  • Düzenli gelir: Tek seferlik satış yerine düzenli satış yaparsınız.
  • Müşteri ile uzun süreli ilişki: Müşterileriniz ürün/hizmetinizden memnun kaldığı sürece aboneniz olarak kalır.
  • Stok tutmadan operasyon: Ödemeyi önceden alır, aldığınız ödemelere göre ürün/hizmeti hazırlar ve gönderirsiniz.

Yapılan araştırmalar e-ticaret kullanıcılarının genç ve satın alma gücü daha yüksek olan bireyler olduğunu gösteriyor. Modern hayatın koşturmasında şehirli tüketiciler artık rutin ve kendini tekrar eden davranışlar için ekstra zaman harcamak istemiyorlar ve dolayısıyla abone modelli yapıları daha sık tercih etmeye başlıyorlar. Hali hazırda tükettiği ürünleri e-ticaret üzerinden satın alan yeni nesil tüketiciler artık abone modelli e-ticarete geçiş yapmaya başladı bile.

Aydanaya.com Nedir?

Aboneli e-ticaret pazar yeri

Aydanaya.com aboneli e-ticaret odaklı bir online pazar yeridir. Aydanaya.com kullanıcıları düzenli tükettiği ürünlere abone olarak, “alışverişe az, hayata çok zaman ayır” sloganıyla zamanının tadını çıkartan yeni nesil tüketicilere hem zaman hem de para tasarrufu sağlar. Aydanaya.com‘da yiyecek-içecekten kişisel bakıma, hobilerden giyim-aksesuara, bebek-çocuk ürünlerinden evcil hayvan ürünlerine, sanattan spor-sağlığa pek çok farklı kategoride hayatınızı kolaylaştıracak ürün ve hizmete ulaşabilirsiniz.

Neden Aydanaya.com?

Alışverişe az, hayata çok zaman ayıranların vazgeçilmez adresi!

Aydanaya.com’da yiyecek-içecekten kişisel bakıma, hobilerden giyim-aksesuara, bebek-çocuk ürünlerinden evcil hayvan ürünlerine, sanattan spor-sağlığa pek çok farklı kategoride hayatınızı kolaylaştıracak ürün ve hizmete ulaşabilirsiniz.

Aboneli satın alma modellerinde kullanıcıların tercih edeceği ürün çeşitliğinin fazla olması ve sık tercih ettiği ürünleri tek bir platform üzerinden takip edebilmesi bu modeli daha anlamlı hale getiriyor. Aydanaya.com ile kullanıcılar farklı kategoride bir çok ürüne tek bir platformdan erişip kolayca abonelik başlatabilir.

Aydanaya.com‘a satıcı olarak katılan satıcılar, gelen ziyaretçi trafiğinden abone kazanımına ve abonelerden alınan tekrarlı sipariş avantajına sahip olurlar.

Aydanaya.com’da satış yapmak ister misiniz?

Müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürün çeşitliğini yaratmak için seçme bir tedarikçi ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz. Kaliteyi sürekli korumak ve ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte iş ortaklığı kurmaya özen gösteriyoruz. İş ortağı olmak isteğen işletmeler için bu süreci olabildiğince basit ve hızlı yapmaya çalıştık.
Aşağıdaki formu doldurarak Aydanaya.com’da satıcı olmanın ön koşulunu tamamlamış olacaksınız.

Satışa başlamak için ne yapmam gerekli?

Formu doldurduktan sonra, gereksinimleri karşılayan satıcı adaylarımızla en hızlı şekilde iletişime geçiyor ve satış yapmak istediğiniz ürün bilgilerini alarak, ürünleri Aydanaya.com’da satışa hazır ve hesabınızı ödeme alabilir hale getiriyoruz.

Başvuru formu