Sıkça sorulan sorular

Aboneliğinle ilgili yardım al

Aboneliğimle ilgili yardım almak için kiminle iletişime geçmeliyim?

Aboneliğinle alakalı sorularını [email protected]’a iletebilirsin. Kısa bir süre içinde sorunu cevaplayacağız.

Abone oldum, siparişimin ne zaman geleceğini nereden görebilirim?

Seçmiş olduğun aboneliğin sayfasında ”Açıklamalar” bölümünde ”Gönderim Tarihi” kısmından paketinin ne gün kargoya verileceğini görebilirsin. Kargoya verildikten sonra bulunduğun şehre bağlı olarak 2-3 iş günü içinde kargon eline ulaşmış olacaktır.

Mobil uygulamada ise ”Sipariş Bildirimlerim” sayfasından siparişinle alakalı sürecin bütün detaylarını kolayca takip edebilirsin.

Abonelik oluşturdum ama siparişimden vazgeçtim ödemiş olduğum tutarın iadesi mümkün mü?

Evet, sipariş oluşturduktan sonra ”hesabım” sayfası içinde yer alan siparişlerim sayfasında sipariş durumu bölümünde eğer ”sipariş hazırlanıyor” şeklindeyse hemen altından yer alan ”iade talep et” butonuna basarak kolayca ücret iadeni gerçekleştirebilirsin.

Aboneliğimde hangi kredi kartımın kullanıldığını nereden görebilirim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra “Abonelikler” sayfasına gidip ödeme yöntemlerinden hangi kartının kayıtlı olduğunu görebilirsin.

Mobil uygulamada ise hesabına giriş yaptıktan sonra sağ alttaki kart sembolüne tıklayarak kart bilgilerine ulaşabilirsin.

Aboneliğime bağlı kredi kartımı nasıl değiştirebilirim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra “Abonelikler” sayfasına gidip ödeme yöntemlerinden kayıtlı kartını değiştirebilirsin.

Mobil uygulamada ise hesabına giriş yaptıktan sonra sağ alttaki kart sembolüne tıklayarak ”Kartlarım” bölümüne gelip farklı bir kredi kartı ekleyebilirsin.

Abone olurken seçmiş olduğum ürün özelliğini nasıl değiştirebilirim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra “Abonelikler” sayfasına gidip ürün özelliğini güncellemek istediğin aboneliğinin karşısında bulunan “Düzenle” butonuna bas. Açılan pencerede her bir özelliğe ait menüleri ayrı ayrı görebilirsin. Değişiklerini yaptıktan sonra “Kaydet” butonuna bastığında güncelleme gerçekleşecektir.

Bu menüler yalnızca satıcı tarafından abone olunan ürüne ait ek özellikler tanımlanmışsa gözükecektir.

Aboneliğimi nasıl erteleyebilirim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra “Abonelikler” sayfasına gidip ertelemek istediğin aboneliğinizin karşısında bulunan “Düzenle” butonuna bas. Açılan pencerede “Ertele” butonuna basarak aboneliğini erteleyebilirsin.

  • Erteleme işlemi bir sonraki ödeme gününü abone olduğun plana bağlı olarak güncelleyecektir. Aboneliğini abone olduğun planın özelliğine bağlı olarak 3 dönem sonrasına veya 30 güne kadar erteleyebilirsin. Örneğin aylık planda abone olduğun bir ürün için 1 dönem erteleme işlemi yaptığınızda ödeme günün bir ay ertelenir.
  • Aboneliğinin ertelenmesi abonelik durumunu “Ertelenmiş” olarak güncelleyecektir.

Mobil uygulamada ise, ”Abonelikler” sayfasında ”Ertele” butonuna basarak tek tıkla kolayca erteleyebilirsin.

Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra “Abonelikler” sayfasına gidip iptal etmek istediğin aboneliğinde “Düzenle” butonuna bas. Açılan sayfada “Aboneliği İptal Et” butonuna basıp onay verdiğinde aboneliğin iptal edilecektir.

Mobil uygulamada ise, ”Abonelikler” sayfasında ”İptal Et’ butonuna basarak tek tıkla kolayca erteleyebilirsin.

Önceki aylardaki aboneliklerimi ve siparişlerimi nasıl görebilirim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra “Siparişler” sayfasına gidip bugüne kadar oluşan bütün siparişlerini görebilirsin.

Mobil uygulamada ise hesabına giriş yaptıktan sonra ”Sipariş Bildirimlerim” sayfasından siparişlerine ait bütün güncellemeleri görebilirsin.

Abonelik ödemelerim kart ekstremde nasıl görünür?

Kart ekstresinde ve hesap özetinde Aydanaya.com üzerinden yapılan alışverişler WIRECARD-AYDANAYA olarak gözükecektir. Aşağıda bir ekstre örneğini görebilirsin.

Yapılan iadelerde de açıklama kısmı WIRECARD-AYDANAYA olarak gözükmekle beraber, tutar “-9,99” değil “+9,99” şeklinde görünecektir.

Hesabını Yönet

Abonelik sistemi nedir?

Abonelik, içeriği açıkça tanımlanan ürünlerin belirtilen zaman aralıklarıyla fiziksel olarak teslim edilmesidir.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Aydanaya.com hesabına girip “Üyelik Bilgileri” sayfasında ”Şifremi yenile” butonuna tıkla. Açılan ekranda yeni şifreni belirleyebilirsin.

Şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptığın ekranda “Şifremi unuttum” bağlantısına tıkla. E-posta adresini gireceğin bir ekran açılacak. Bu ekranda e-posta adresini girdikten sonra “Şifremi yenile” butonuna bastığında sana bir sıfırlama e-postası göndereceğiz. E-posta ile gelen bağlantıya tıkladığında yeni şifreni oluşturacağın bir sayfaya yönleneceksin. Bu sayfada yeni şifreni belirleyebilirsin.

Hesabıma bağlı e-posta adresimi nasıl değiştirebilirim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra  ‘’Üyelik Bilgileri’’ sayfasına gidip ‘’E-posta’’ bölümünden güncelleyebilirsin.

Hesabımdaki ismimi nasıl değiştirebilirim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra ‘’Üyelik Bilgileri’’ sayfasına gidip ‘‘İsim Soyisim’’ bölümünden güncelleyebilirsin.

Nasıl yeni adres ekleyebilirim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra ‘’Adresler’’ sayfasına gidip ‘’Yeni Adres Ekle’’ butonuna basarak yeni adres ekleyebilirsin.

Kayıtlı adresimi nasıl düzenlerim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra ‘’Adresler’’ sayfasına gidip ‘’Düzenle’’ butonuna basarak adresini düzenleyebilirsin.

Kayıtlı adresimi nasıl silerim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra “Adresler” sayfasına gidip silmek istediğin adresin karşısında bulunan “Düzenle” butonuna bas. Açılan sayfanın alt kısmında bulunan “Sil” butonuna bastığında adresin silinecektir.

Adresin silinebilmesi için herhangi bir Aktif, Ertelenmiş veya Bekleyen durumdaki abonelik ile ilişkisi bulunmamalıdır.

Birden fazla aboneliğim var, farklı kredi kartları ile ödeyebilir miyim?

Evet, Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra ‘’Ödeme Yöntemleri’’ kısmına birden çok kart ekleyebilirsin ve bu kartınla yeni bir abonelik başlatabilirsin. Yeni aboneliğini başlatırken de ‘’Ödeme Bilgileri’’ bölümünde yeni ödeme yöntemi ekleyebilirsin.

Aboneliğime bağlı yeni ödeme yöntemi nasıl ekleyebilirim?

Aydanaya.com hesabına giriş yaptıktan sonra ‘’Ödeme Yöntemleri’’ sayfasına gidip ‘’Yeni Ödeme Yöntemi Ekle’’ bölümünden yeni ödeme metodu tanımlayabilirsin.

Kayıtlı ödeme yöntemimi düzenleyebilir miyim?

Aydanaya.com kart bilgilerini saklamadığı için kayıtlı ödeme yöntemlerine ait bilgiler güncellenememektedir.

Ürün ile alakalı yorum yazdım ancak henüz gözükmüyor, sebebi ne olabilir?

İstenmeyen postaları ve kötüye kullanımı önlemek için tüm yorumları tek tek inceliyor ve onaylıyoruz. Gönderimden itibaren 24 saat içinde onaylanmış tüm yorumları görünüme almaya çalışıyoruz.

Bilgilerim güvende mi?

Kişisel bilgilerinin Aydanaya.com ile tamamen güvende olduğundan emin olabilirsin. Tüm işlemler banka sınıfı SSL bağlantıları üzerinden yapılır.